5226 Symulator farmy? Już nie tylko na facebooku! <span id="docs-internal-guid-a299c684-22d8-ea1c-bda2-d7f9495dda28"><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">Gra, której przyjrzymy się w tym artykule nadaje zupełnie nowe znaczenie popularnym, w środowisku maniaków gier komputerów, słowu "farmienie". I to zapewne takie, które przypadnie do gustu wszystkim fanom fejsbukowej farmy, a nawet nada komputerowemu "farmieniu" prawdziwej głębi. Mowa o <a href="http://grandgamer.pl/pc/farming-simulator-2017-pl-pc">Farming Simulator 2017</a>, kolejnej odsłonie gry studia <b>Giants Software</b>, za której pomocą wcielimy się ponownie w... rolnika. Zapraszamy do lektury!</span></p><br><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;"><b>Symulator rolnictwa, jak w to się gra?</b></span></p><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">W przeciwieństwie do fejsbukowego Farmville'a do naszej dyspozycji zostają oddane narzędzia, które pozwolą nam wczuć się w rolę "pana na włościach". A nie tylko spamować znajomych. </span></p><br><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">W Farming Simulator siejemy, zbieramy, hodujemy zwierzęta i zarządzamy swoim gospodarstwem. Do swojej dyspozycji mamy w sumie około 200 maszyn, których stosowanie pozwoli nam w efektywny sposób działać na naszej farmie. Wszystkie stanowią wierne odwzorowanie prawdziwych maszyn rolniczych. </span></p><br><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">W tej części oprócz maszyn, do pracy możemy wykorzystywać nawet ręce naszego wirtualnego rolnika. Co, zapewne w niektórych przypadkach okaże się korzystniejsze, a w innych naturalnie wręcz przeciwnie. </span></p><br><p dir="ltr" style="margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">Fanów poprzednich odsłon gry zapewne ucieszy fakt, że ponownie będziemy mogli wcielić się również w drwala.</span></p><div><span style="font-size: 14.6667px; font-family: Arial; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;"><br></span></div></span> 2016-09-14

Symulator farmy? Już nie tylko na facebooku!

2016-09-14

Gra, której przyjrzymy się w tym artykule nadaje zupełnie nowe znaczenie popularnym, w środowisku maniaków gier komputerów, słowu "farmienie". I to zapewne takie, które przypadnie do gustu wszystkim fanom fejsbukowej farmy, a nawet nada komputerowemu "farmieniu" prawdziwej głębi. Mowa o Farming Simulator 2017, kolejnej odsłonie gry studia Giants Software, za której pomocą wcielimy się ponownie w... rolnika. Zapraszamy do lektury!


Symulator rolnictwa, jak w to się gra?

W przeciwieństwie do fejsbukowego Farmville'a do naszej dyspozycji zostają oddane narzędzia, które pozwolą nam wczuć się w rolę "pana na włościach". A nie tylko spamować znajomych.


W Farming Simulator siejemy, zbieramy, hodujemy zwierzęta i zarządzamy swoim gospodarstwem. Do swojej dyspozycji mamy w sumie około 200 maszyn, których stosowanie pozwoli nam w efektywny sposób działać na naszej farmie. Wszystkie stanowią wierne odwzorowanie prawdziwych maszyn rolniczych.


W tej części oprócz maszyn, do pracy możemy wykorzystywać nawet ręce naszego wirtualnego rolnika. Co, zapewne w niektórych przypadkach okaże się korzystniejsze, a w innych naturalnie wręcz przeciwnie.


Fanów poprzednich odsłon gry zapewne ucieszy fakt, że ponownie będziemy mogli wcielić się również w drwala.