5632 Włączniki dotykowe z opóźnieniem <span id="docs-internal-guid-6454d0b4-d8fe-2ca3-8930-3c5f2fc01aa0"><p><span id="docs-internal-guid-6454d0b4-d8fe-2ca3-8930-3c5f2fc01aa0">W Polsce jak i zresztą na całym świecie, bardzo dużą popularnością cieszą się nowoczesne <a href="http://www.sklep.ledea.pl/172-Wlaczniki-dotykowe">włączniki dotykowe z opóźnieniem</a>. Dzięki takim włącznikom dotykowym, światło będzie włączało się automatycznie dopiero, jeżeli ruch w danym pomieszczeniu będzie trwał określony czas (np. 5 sekund). Włączniki z opóźnieniem pozwolą nam uniknąć krótkich uruchomień źródeł światła, kiedy w rzeczywistości nie jest to niezbędne. Praktycznie każdy nowoczesny włącznik z opóźnieniem ma możliwość regulowania czasu opóźnień, dzięki czemu możemy dostosować działanie włącznika do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. </span></p><p><span id="docs-internal-guid-6454d0b4-d8fe-2ca3-8930-3c5f2fc01aa0"><b>Czasowe włączniki dotykowe</b></span></p><p><span id="docs-internal-guid-6454d0b4-d8fe-2ca3-8930-3c5f2fc01aa0">Na naszym rynku bardzo dużą popularnością cieszą się również czasowe włączniki światła, które działają nieco inaczej, jak opisywane powyżej włączniki z opóźnionym uruchomieniem. Czasowy włącznik światła jest tak naprawdę połączeniem standardowego włącznika z programatorem. Dzięki temu produktowi możemy automatycznie włączać oraz wyłączać światło w określonych godzinach. Technologia ta doskonale sprawdzi się na przykład w sytuacji, kiedy będziemy chcieli podświetlić tablice z numerem domu. Włączniki te doskonale nadają się również do przełączania pomiędzy dziennym, a nocnym oświetleniem, które często stosuje się w sklepach lub lokalach usługowych. Praktycznie każdy włącznik czasowy posiada zwykły włącznik światła natynkowy, dzięki któremu mamy ręczną kontrolę nad naszym światłem.</span></p><div dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"></div></span> 2016-12-01

Włączniki dotykowe z opóźnieniem

2016-12-01

W Polsce jak i zresztą na całym świecie, bardzo dużą popularnością cieszą się nowoczesne włączniki dotykowe z opóźnieniem. Dzięki takim włącznikom dotykowym, światło będzie włączało się automatycznie dopiero, jeżeli ruch w danym pomieszczeniu będzie trwał określony czas (np. 5 sekund). Włączniki z opóźnieniem pozwolą nam uniknąć krótkich uruchomień źródeł światła, kiedy w rzeczywistości nie jest to niezbędne. Praktycznie każdy nowoczesny włącznik z opóźnieniem ma możliwość regulowania czasu opóźnień, dzięki czemu możemy dostosować działanie włącznika do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji.

Czasowe włączniki dotykowe

Na naszym rynku bardzo dużą popularnością cieszą się również czasowe włączniki światła, które działają nieco inaczej, jak opisywane powyżej włączniki z opóźnionym uruchomieniem. Czasowy włącznik światła jest tak naprawdę połączeniem standardowego włącznika z programatorem. Dzięki temu produktowi możemy automatycznie włączać oraz wyłączać światło w określonych godzinach. Technologia ta doskonale sprawdzi się na przykład w sytuacji, kiedy będziemy chcieli podświetlić tablice z numerem domu. Włączniki te doskonale nadają się również do przełączania pomiędzy dziennym, a nocnym oświetleniem, które często stosuje się w sklepach lub lokalach usługowych. Praktycznie każdy włącznik czasowy posiada zwykły włącznik światła natynkowy, dzięki któremu mamy ręczną kontrolę nad naszym światłem.