6197 Jak zamienić złącze DVI na D-SUB? <span id="docs-internal-guid-2f7a6545-2f6d-2b1b-64ef-0cbf2315feb3"><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">W dzisiejszych czasach bardzo wiele zwłaszcza tych tańszych i starszych monitorów LCD posiada wyłącznie <a href="http://www.eizo.pl/baza-wiedzy/od-displayport-po-d-sub-przeglad-zlaczy-wideo-w-monitorach-lcd/">złącze lub kabel d-sub</a>, przez co wielu użytkowników ma poważne problemy, aby podłączyć monitor do komputera. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest oczywiście zakup specjalnego adaptera.</span></p><br><p dir="ltr" style="text-align: center; line-height: 1.38; margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;"><b>Przejściówka DVI na D-SUB</b></span></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">Profesjonalna przejściówka DVI, to stosunkowo tanie urządzenia, które pozwoli nam wykorzystać przestarzałe już złącze d-sub do komputera, dzięki czemu nie będziemy musieli wyrzucać starego monitora. Dzięki specjalnej przejściówce błyskawicznie podłączymy monitory z analogowym kablem d-sub do &nbsp;cyfrowego złącza dvi, które w dzisiejszych czasach jest standardem. Adapter, to najlepsze rozwiązanie w sytuacji kiedy posiadamy stosunkowo nową kartę graficzną, w której brakuje złącz d-sub do komputera. &nbsp;</span></p><br><p dir="ltr" style="text-align: center; line-height: 1.38; margin-top: 0pt; margin-bottom: 0pt;"><span style="vertical-align: baseline;"><b>Wymagania przejściówek</b></span></p><p dir="ltr" style="line-height:1.38;margin-top:0pt;margin-bottom:0pt;"><span style="vertical-align: baseline;">Największą zaletą przejściówek jest przede wszystkim ich prostota, dzięki czemu cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Przejściówki do działania nie wymagają żadnych dodatkowych sterowników, akcesoriów oraz dodatkowego zasilania. Inwestując w nową przejściówkę, warto jednak zakupić oryginalny produkt od renomowanego producenta, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że nowa przejściówka będzie nam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.</span></p><div><span style="font-size: 11pt; font-family: Arial; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap;"><br></span></div></span> 2017-05-14

Jak zamienić złącze DVI na D-SUB?

2017-05-14

W dzisiejszych czasach bardzo wiele zwłaszcza tych tańszych i starszych monitorów LCD posiada wyłącznie złącze lub kabel d-sub, przez co wielu użytkowników ma poważne problemy, aby podłączyć monitor do komputera. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest oczywiście zakup specjalnego adaptera.


Przejściówka DVI na D-SUB

Profesjonalna przejściówka DVI, to stosunkowo tanie urządzenia, które pozwoli nam wykorzystać przestarzałe już złącze d-sub do komputera, dzięki czemu nie będziemy musieli wyrzucać starego monitora. Dzięki specjalnej przejściówce błyskawicznie podłączymy monitory z analogowym kablem d-sub do  cyfrowego złącza dvi, które w dzisiejszych czasach jest standardem. Adapter, to najlepsze rozwiązanie w sytuacji kiedy posiadamy stosunkowo nową kartę graficzną, w której brakuje złącz d-sub do komputera.  


Wymagania przejściówek

Największą zaletą przejściówek jest przede wszystkim ich prostota, dzięki czemu cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Przejściówki do działania nie wymagają żadnych dodatkowych sterowników, akcesoriów oraz dodatkowego zasilania. Inwestując w nową przejściówkę, warto jednak zakupić oryginalny produkt od renomowanego producenta, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że nowa przejściówka będzie nam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.