7343 Jak wybrać deskorolkę elektryczną? <p><img src="view-source:https://manta.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/1_MSB001.jpg" title="" alt="" style="float: left;">Sprzęt nazywany mini Segway to dość nowy gadżet na rynku elektroniki, lecz z miesiąca na miesiąc cieszący się coraz większym zainteresowaniem - szczególnie młodszej części społeczeństwa. <a href="https://manta.com.pl/product-category/sport-fun/deski-elektryczne/"><a target="_blank" href="http://">Deskorolka elektryczna</a> </a>to deska jezdna na dwóch kółkach, napędzana silnikiem akumulatorowym.<br></p><ul><li><img src="view-source:https://manta.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/1_MSB001.jpg" title="" alt=""><img src="view-source:https://manta.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/1_MSB001.jpg" title="" alt="">Specyfika jazdy na deskorolce elektrycznej pozwala na poruszanie się po mieście (czy w przypadku bardziej zaawansowanych modeli&nbsp; nawet w terenie) bez użycia siły. Żyroskop i inne udogodnienia wprawiają deskę w ruch odczytując sygnały płynące z balansującego ciała osoby jeżdżącej. Aby jechać do przodu, wystarczy się lekko pochylić, jazda do tyłu jest możliwa poprzez odchylenie się w tym kierunku, a skręty uzyskuje się przez nacisk stóp.</li></ul>O czym warto pamiętać wybierając deskorolkę akumulatorową? Po pierwsze: pojemność akumulatora. Im większa, tym większy zasięg kilometrów na jednym ładowaniu (ważny jest również czas trwania ładowania). Maksymalna prędkość - zazwyczaj wynosi około 10 km/h, co jest opcją wystarczającą dla dziecka, a dodatkowo zwiększa jego bezpieczeństwo, są też modele szybsze. Rozmiar kół - im większe, tym lepiej radzą sobie z nierównościami. Moc - ta ma bezpośredni związek z prędkością jazdy, im większa, tym szybciej można się poruszać.<br><p></p> 2018-06-01

Jak wybrać deskorolkę elektryczną?

2018-06-01

Sprzęt nazywany mini Segway to dość nowy gadżet na rynku elektroniki, lecz z miesiąca na miesiąc cieszący się coraz większym zainteresowaniem - szczególnie młodszej części społeczeństwa. Deskorolka elektryczna to deska jezdna na dwóch kółkach, napędzana silnikiem akumulatorowym.

  • Specyfika jazdy na deskorolce elektrycznej pozwala na poruszanie się po mieście (czy w przypadku bardziej zaawansowanych modeli  nawet w terenie) bez użycia siły. Żyroskop i inne udogodnienia wprawiają deskę w ruch odczytując sygnały płynące z balansującego ciała osoby jeżdżącej. Aby jechać do przodu, wystarczy się lekko pochylić, jazda do tyłu jest możliwa poprzez odchylenie się w tym kierunku, a skręty uzyskuje się przez nacisk stóp.
O czym warto pamiętać wybierając deskorolkę akumulatorową? Po pierwsze: pojemność akumulatora. Im większa, tym większy zasięg kilometrów na jednym ładowaniu (ważny jest również czas trwania ładowania). Maksymalna prędkość - zazwyczaj wynosi około 10 km/h, co jest opcją wystarczającą dla dziecka, a dodatkowo zwiększa jego bezpieczeństwo, są też modele szybsze. Rozmiar kół - im większe, tym lepiej radzą sobie z nierównościami. Moc - ta ma bezpośredni związek z prędkością jazdy, im większa, tym szybciej można się poruszać.