7344 Karaoke - japońska zabawa goszcząca w polskich domach Dobra impreza nie może odbyć się bez grupowych zabaw. Do jednej z najpopularniejszych należy tzw. karaoke, czyli śpiewanie piosenek w oparciu o wyświetlany tekst i grany podkład muzyczny.<br><h3>EGZOTYCZNE POCHODZENIE</h3>Termin "karaoke" pochodzi z Japonii. Pochodzi on z połączenia słów karappo (pusty) i ōkesutora (orkiestra). Kiedy połączymy oba wyrazy w jeden termin, otrzymamy wyrażenie "pusta orkiestra". W krótkim czasie opisywana zabawa stała się znana poza swoją wyspiarską ojczyzną, zyskując fanów na całym świecie. Obecnie chyba nie ma człowieka, który by nie wiedział, co termin "karaoke" oznacza. Rozrywka ta jest coraz bardziej popularna również w Polsce. Wielu z nas nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez konkursu na najlepszego śpiewaka.<br><h3>ZABAWA DLA KAŻDEGO</h3>Ostatnimi laty polski rynek elektroniczny został zalany wieloma produkcjami, które umożliwiają przeprowadzenie zabawy <a href="https://manta.com.pl/produkt/spk5003/">karaoke z manty</a>. W sklepach znajdziemy programy zwierające przeróżny repertuar muzyczny. Od popu, przez rock, aż do dziecięcych przebojów. Dzięki temu bawić się może każdy, bez względu na wiek i gust muzyczny.<br><h3>WIELE FORM RYWALIZACJI</h3>Wartym odnotowania jest fakt, że dostępne na rynku programy karaoke umożliwiają stopniowanie poziomu trudności rywalizacji oraz gwarantują zapisywanie wyników graczy. Można wybierać między podkładem amatorskim a ścieżką profesjonalną, brać udział w konkurencji typu "hot seat", a nawet prowadzić swoiste maratony, w trakcie których trzeba wykonać kilka lub kilkanaście piosenek jedna po drugiej.<br> 2018-06-16

Karaoke - japońska zabawa goszcząca w polskich domach

2018-06-16
Dobra impreza nie może odbyć się bez grupowych zabaw. Do jednej z najpopularniejszych należy tzw. karaoke, czyli śpiewanie piosenek w oparciu o wyświetlany tekst i grany podkład muzyczny.

EGZOTYCZNE POCHODZENIE

Termin "karaoke" pochodzi z Japonii. Pochodzi on z połączenia słów karappo (pusty) i ōkesutora (orkiestra). Kiedy połączymy oba wyrazy w jeden termin, otrzymamy wyrażenie "pusta orkiestra". W krótkim czasie opisywana zabawa stała się znana poza swoją wyspiarską ojczyzną, zyskując fanów na całym świecie. Obecnie chyba nie ma człowieka, który by nie wiedział, co termin "karaoke" oznacza. Rozrywka ta jest coraz bardziej popularna również w Polsce. Wielu z nas nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez konkursu na najlepszego śpiewaka.

ZABAWA DLA KAŻDEGO

Ostatnimi laty polski rynek elektroniczny został zalany wieloma produkcjami, które umożliwiają przeprowadzenie zabawy karaoke z manty. W sklepach znajdziemy programy zwierające przeróżny repertuar muzyczny. Od popu, przez rock, aż do dziecięcych przebojów. Dzięki temu bawić się może każdy, bez względu na wiek i gust muzyczny.

WIELE FORM RYWALIZACJI

Wartym odnotowania jest fakt, że dostępne na rynku programy karaoke umożliwiają stopniowanie poziomu trudności rywalizacji oraz gwarantują zapisywanie wyników graczy. Można wybierać między podkładem amatorskim a ścieżką profesjonalną, brać udział w konkurencji typu "hot seat", a nawet prowadzić swoiste maratony, w trakcie których trzeba wykonać kilka lub kilkanaście piosenek jedna po drugiej.