7977 Laserowa czy optyczna? Jak będzie najlepsza mysz dla graczy? <p>W obecnych czasach mało kto wyobraża sobie jeszcze używanie komputera bez myszki. Jest to podstawowy element sterowania i wprowadzania danych, ale także podstawowe narzędzie służące do grania w gry. I choć każdy wie, jak bardzo jest ona potrzebna, to jednak mało kto potrafi powiedzieć, czy lepsza do gier będzie myszka laserowa, czy też optyczna. Jaki model wybrać?<br style=""></p><h2><br style="">Jaka powinna być myszka dla graczy?</h2><br style="">Dobre <a href="https://www.emanta.pl/myszy">myszki dla graczy, to przede wszystkim takie</a>, które wygodnie leżą w dłoniach, są pewne w trzymaniu, lekkie, ale jednocześnie dające poczucie trzymania czegoś w dłoniach, a także co najważniejsze, posiadające niezwykłą precyzję działania.<br style="">O ile większość powyższych cech da się osiągnąć każdemu producentowi, to jednak precyzja działania zależna jest tylko i wyłącznie od danego sposobu przekazywania danych.<br style=""><br style=""><h2>Co wybrać?</h2><br style="">Myszka laserowa do działania wykorzystuje wiązkę lasera, która cały czas analizuje położenie myszki. Myszka optyczna jest tu znacznie starszym rozwiązaniem i zawiera w sobie miniaturową kamerkę, która służy do monitorowania pozycji myszki.<br style="">I choć są to zupełnie inne technologie, to jednak dla graczy, choć może być to zaskoczeniem lepsza będzie myszka optyczna. Starsza technologia jest bowiem w stanie pracować na każdej powierzchni, podczas gdy myszki laserowe często mają problemy z pracą na powierzchni przezroczystej. Dodatkowo stabilność myszek optycznych dla wielu osób wydaje się lepszą, dlatego też pomimo nieco gorszej i starszej technologi, decydują się na zakup wersji optycznej. Model laserowy w tym wypadku o wiele bardziej przydatny jest do pracy.<p></p> 2019-11-20

Laserowa czy optyczna? Jak będzie najlepsza mysz dla graczy?

2019-11-20

W obecnych czasach mało kto wyobraża sobie jeszcze używanie komputera bez myszki. Jest to podstawowy element sterowania i wprowadzania danych, ale także podstawowe narzędzie służące do grania w gry. I choć każdy wie, jak bardzo jest ona potrzebna, to jednak mało kto potrafi powiedzieć, czy lepsza do gier będzie myszka laserowa, czy też optyczna. Jaki model wybrać?


Jaka powinna być myszka dla graczy?


Dobre myszki dla graczy, to przede wszystkim takie, które wygodnie leżą w dłoniach, są pewne w trzymaniu, lekkie, ale jednocześnie dające poczucie trzymania czegoś w dłoniach, a także co najważniejsze, posiadające niezwykłą precyzję działania.
O ile większość powyższych cech da się osiągnąć każdemu producentowi, to jednak precyzja działania zależna jest tylko i wyłącznie od danego sposobu przekazywania danych.

Co wybrać?


Myszka laserowa do działania wykorzystuje wiązkę lasera, która cały czas analizuje położenie myszki. Myszka optyczna jest tu znacznie starszym rozwiązaniem i zawiera w sobie miniaturową kamerkę, która służy do monitorowania pozycji myszki.
I choć są to zupełnie inne technologie, to jednak dla graczy, choć może być to zaskoczeniem lepsza będzie myszka optyczna. Starsza technologia jest bowiem w stanie pracować na każdej powierzchni, podczas gdy myszki laserowe często mają problemy z pracą na powierzchni przezroczystej. Dodatkowo stabilność myszek optycznych dla wielu osób wydaje się lepszą, dlatego też pomimo nieco gorszej i starszej technologi, decydują się na zakup wersji optycznej. Model laserowy w tym wypadku o wiele bardziej przydatny jest do pracy.